Jätkates www.pargi.ee kodulehe kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

 

PARGI.EE partnerid

Mobiilsideoperaatorid

 

Telia Eesti AS

Telia Eesti AS kuulub üle-euroopalisse telekommunikatsiooni-ettevõtete kontserni TeliaSonera, mis pakub mobiilset kõne- ja andmeside teenuseid ning infotehnoloogia valdkonna teenuseid. Telia kasutab koos teiste Eesti mobiilsideoperaatoritega ühtset m-kaubanduse platvormi mobiilsidel põhinevate lisaväärtus-teenuste pakkumiseks oma kliendile. Omab m-telemaatika platvormi telemaatika- ja turvateenuste pakkumiseks.

 

Tele2 Eesti AS

Tele2 Eesti kuulub üle-euroopalisse telekommunikatsiooni-ettevõtete kontserni, mis pakub mobiilset kõne- ja andmeside teenuseid. Tele2 kasutab koos teiste Eesti mobiilside-operaatoritega ühtset m-kaubanduse platvormi mobiilsidel põhinevate lisaväärtusteenuste pakkumiseks oma kliendile.

 

Elisa Eesti AS

Soome telekommunikatsiooniettevõtte Elisa OY tütarfirma Eestis, pakub mobiilset kõne- ja andmeside teenuseid ning tavatelefoni- ja internetiteenuseid. Elisa kasutab koos teiste Eesti mobiilsideoperaatoritega ühtset m-kaubanduse platvormi mobiilsidel põhinevate lisaväärtusteenuste pakkumiseks oma kliendile.

Parkimisteenuste operaatorid

 

AS Ühisteenused

G4S rahvusvahelisse majanduskontserni kuuluv äriühing, mis alustas tegevust 2007. aastal. Ettevõte on AS-i G4S Baltics tütarettevõte. Pakutavad teenused: liikluse reguleerimine, parkimiskorraldus, parkimismajade ja parklate opereerimine, parkimiskontroll, ühistranspordi piletilevi.

 

EuroPark Estonia OÜ

Kuulub rahvusvahelisse kontserni mis on tegutsenud parkimisteenuste turul juba üle 30 aasta. Parkimisteenuse osutamisega alustati Norras, tänaseks on kontsernil tütar-firmad Rootsis, Taanis, Soomes, Poolas, Eestis, Lätis ja Leedus. Pakutavad teenused: parklate opereerimine ja haldamine, parkimiskontroll, parklate arendamine, liiklus-korraldus, nõustamine.

 

Citypark Eesti OÜ

2008. aastal asutatud erakapitalil põhinev äriettevõte. Ettevõtte põhitegevus on parkimismajade, väikeparklate opereerimine ja liikluskorraldusega seotud teenuste osutamine. Pakutavad teenused: parkimisalade turundus, väljaehitamine ja haldus, liikluskorralduse kontseptsioonid, parkimiskontroll, parkla-seadmete paigaldus ja tehniline korrashoid, parkimispiletite müük.

Elektriautode laadimisseadmed 

Schneider Electric

Eesti Schneider Electric on üleilmne elektrienergia juhtimise spetsialist, mis tegutseb enam kui 100 riigis. Ettevõte pakub süsteemseid lahendusi erinevatele turgudele, alates elamu- ehitusele mõeldud rakendustest liidripositsioonini energeetika-infrastruktuuri, tööstusprotsesside, hooneautomaatika, IT andmekeskuste- ja võrkude alal. Enam kui 110 000 töötajat üle maailma aitavad nii ettevõtetel kui  ka üksikisikutel muuta energia turvaliseks, töökindlaks ning efektiivseks. Ettevõtte 2010. aasta käive oli 19,6 miljardit eurot.

 

Ensto Elekter AS

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib, toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958. Peatähelepanu on energiasäästlike lahenduste väljatöötamisel valgustuse, elektrikütte, jäätumiskaitse jm valdkondades, samuti elektriautode laadimispostide ning mitmesuguste tööstus- ja elektriülekandevõrkude lahenduste arendamisel. Eestis tegeleb Ensto metalltoodete valmistamise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas.

Tehnoloogiapartnerid

 

Sungate Automaatika OÜ

Eesti erakapitalil põhinev ja Sungate Group OÜ koosseisu kuuluv ettevõte, millise peamiseks tegevusalaks on värava- ja garaažiuste automaatika müük, väravate- ja parklate lahenduste projekteerimine, ehitus ning tehniline hooldus.

Automaatika Keskus OÜ

Kõrgtasemel terviklahendused parkimisvaldkonnas alates projekteerimisest kuni kaubanduskeskuse või parkimismaja parkimissüsteemi väljaehitamiseni ning väljaehitatud süsteemide kaughaldus. Läbipääsusüsteemid, turvapiirded, tõkkepuud, väravad, värava- ja garaažiautomaatika, turva-kontrolliväravad ning mobiilaiad. Projekteerimine, paigaldus, hooldus ja remont. Kvaliteetsed seadmed koos väljaehitusega – tulemuseks töötav lõpplahendus.

Oskando OÜ

GSM- ja GPS-põhiste seadmete valmistamine ja telemaatika-teenuste pakkumine. Väravate ja tõkkepuude juhtimiseks mõeldud m-Link, m-Park ja GateKeeper kontrollerite ning seonduva tarkvara tootja.

 

Voicecom OÜ

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) lahenduste pakkuja telekommunikatsiooni, panganduse ning digitaalse salvestusega seotud süsteemide valdkonnas. Portfell: pangaautomaatide ja makseterminalide tarkvara arendus, m-telemeetria-, m-telemaatika- ja m-Park kontrollerite tootmine ning seonduva tarkvara arendus.

 

Soden Infotehnoloogia OÜ

IT-süsteemide arhitektuuri ja tarkvara projekteerimine ning konsultatsioonid. Teenusportaalide ja CMS-liideste projek-teerimine ja integreerimine, IN-võrgul põhinevate m-telemaatika ja m-makselahenduste projekteerimine ning tootestamine.


Tõkkepuuga parklad, kus saad mobiiliga parkida

Tallink D-terminal

Hobujaama

Lastehaigla